בקשה למילוי סקר למחקר אקדמי

nurit_novis • 31/12/2017 כניסות

שלום לכולם,
אני נורית, תושבת חנתון, ופסיכולוגית חברתית במקצועי. לאחד המחקרים שלי אני מחפשת אנשים שימלאו שאלון און-ליין (15-20 דקות). השאלון עוסק בעמדות כלפי אמונות והתנהגויות של אחרים, והוא אמור להיות מעניין ומעורר מחשבה. הזמן שתקדישו לשאלון מאוד יסייע לי לקדם מחקר שעליו אני עובדת מזה זמן רב, ויתרום לחקר החברה בישראל. כדי למלא את הסקר, אנא הקליקו על הכפתור בסוף ההודעה, או העתיקו את הלינק הבא לדפדפן שלכם: https://goo.gl/forms/8QhWnw2cSO1JdZf33
הבקשה נועדה למי שעוד לא מילא גרסה של שאלון "מטה הקסם". אם יש לכם עוד שאלות, הערות או בקשה לקבל את התוצאות כשיתפרסמו, אתם מוזמנים לכתוב לי במייל.
בהערכה ותודה מראש, נורית.
שאלון מטה הקסם (MWS5)

זהו מחקר אקדמי שנערך באוניברסיטת חיפה. מטרת המחקר היא ללמוד אודות עמדות ושיפוטים של אנשים בישראל.

ההשתתפות כוללת מילוי של שאלון בשם "שאלון מטה הקסם", שאלון עמדות, וכן מילוי של מספר פרטים אודותיך. משך ההשתתפות נע בין 15 ל-20 דקות. אנא נסה/י לפנות למילוי השאלון זמן פרטי ושקט שיאפשר למלא את כולו בפעם אחת.

השאלון הוא אנונימי וסודיותך מובטחת. כל הנתונים שייאספו במחקר זה הינם חסויים ולא תהיה שום דרך לקשר בין התשובות לבין מי שהשתתף במחקר. המחקר מאושר על ידי ועדת האתיקה של הפקולטה לחינוך באוניברסיטת חיפה (אישור מספר 030/15).

לפני שנעבור לשאלון, נבקש את הסכמתך להשתתפות זו. הסכמה זו איננה מחייבת ותוכל/י להפסיק את השתתפותך במחקר בכל עת, ו/או לדלג על כל חלק בשאלון שאינך רוצה להשיב עליו. במידה ואת/ה מעוניינ/ת לקבל מידע נוסף על המחקר, תוכל/י לעמוד בקשר עם החוקרת הראשית, ד"ר נורית נוביס, דרך כתובת המייל הבאה: nurit.novis@gmail.com

על מנת להשתתף במחקר אנא סמנ/י "אני מסכימ/ה" בהצהרה להלן.

תודה מקרב לב על השתתפותך במחקר זה,

צוות המחקר.


Fill out form
Create your own Google Form