עדכוני תרבות - פנאי - חינוך

תרבות ופנאי • כניסות

קבצים מצורפים:

טופס הרשמה

טופס הרשמה לצהרון

קהילה יקרה

כמו תמיד גם הפעם בבואי לכתוב עדכונים לקהילה אני מתרגשת. 

יש כ"כ הרבה עשייה בקהילה שלנו. ואני רוצה לא לשכוח ולהודות ולהוקיר על הדברים.

אירועי תרבות - 

* תודה ענקית לשגיא סרדל וצוות הצעדה על ארגון צעדה והפנינג פתיחת בריכה מושקע, קריר ומוצלח. 
שגיא לקח על עצמו את הובלת היום ועשה את זה במסירות גדולה ועל כך תודה ענקית.

* תודה לשמואל ניזרי על חגיגות ל"ג בעומר 
בתנאים לא תנאים היו חגיגות, היו מדורות. תודה על כך. בטוחה שכולם נהנו עד מאד.

* צוותי שבועות (גם תיקון וגם הטקס), עובדים ועומלים במרץ רב כבר תקופה ארוכה על מנת להפיק לכם את החג הטוב ביותר. "תוצרת הארץ / חנתון" בטקס ובחירות בתיקון. נשמח לראות את הקהילה לוקחת חלק בחג כ"כ מקומי. תודה ענקית לכל מי שלוקח/ת חלק כלשהו בחג הזה. מרגש אותי לעבוד עם כ"כ הרבה אנשים שרוצים שיהיה פה טוב, נעים וקהילתי.

* ועדת 50 + מארגנת מספר אירועים בתקופה הקרובה. הקרוב שבהם הרצאה מרתקת ברוח חג השבועות מפי המוזיקולוג ד"ר מוטי אדלר. ההרצאה תתקיים בבית תמ"ר ביום רביעי ה 12.6.19. הפעם הכיבוד בכוחות משותפים. אנא התעדכנו בצוות המועדון. 

*שמרו את התאריך - 23.7 (יום שלישי) - לאחר רחצה לילית וארוחת ערב משותפת בבריכה - אירוע לכל המשפחה - 
שירה בציבור במופע "איך שיר נולד?!" - פרטים נוספים בקרוב.

חינוך -
 * בהמשך לפרסומים בקבוצות הוואטסאפ השונות - מפרסמת גם כאן - 

1. פתחנו את ההרשמה לקייטנת הקיץ של חנתון. כל הפרטים מופיעים בפרסום ובקובץ הרמה. אנא דאגו להירשם ואל תחכו לרגע האחרון. אלישבע ואני כבר יושבות ומתכננות את תוכנית הקיץ ואני מבטיחה לכם תוכנית קיץ עשירה ומגוונת ומהנה לכלל הילדים.

2. הצהרון היישובי ימשיך לפעול גם שנה הבאה במטרה לתת מענה רחב יותר, ומגוון יותר. מצרפת למייל את טפסי ההרשמה - וגם כאן מבקשת לדאוג להרשמה בזמן על מנת שנוכל ונדע להיערך. - אני רוצה להגיד שכמו שהשנה אלישבע עשתה צהרון למופת אנחנו נרצה להמשיך את הפעילות גם שנה הבאה. לאחר סגירות נוספות נעדכן את המתווה של הצהרון לשנה הבאה (שימו לב לשינויים בטופס הרשמה).

3. פעילות הקיץ של הנוער - מצרפת את תוכנית הקיץ של הנוער הפרוסה לאורך שלושת חודשי הקיץ. לפני כל אירוע חשוב אנו כמובן נעדכן ונודיע פרטים ספציפיים אבל חשוב לנו לשלוח כבר משהו שהוא כללי על מנת שתראו. הקיץ מורכב מפעילויות תנועות הנוער, מפעילויות מועצה בהרשמה מראש ופעילויות יישוביות. בנוסף נקיים עוד מספר אירועים לשכבות השונות במהלך הקיץ עם מדריכים מבחוץ - פרטים יימסרו כאשר הדברים ייסגרו סופית. אני מודה מאד לגלי (מדריכת הנעורים של היישוב) - על העבודה הקשה והפעילות הנהדרת שהיא מקיימת לילדים.

מזכירה שאני פה להארות, מחשבות ושאלות שלכם

חג שבועות שמח!
אורלי

--
אורלי ברזל
  רכזת קהילה חנתון
054-7751579

פרסום לשבועותפרסום לקייטנהאוגוסט 2019יוני 2019יולי 2019