עדכוני תרבות, פנאי ונוער

חינוך חברתי • 23/1/2019 כניסות

קהילת חנתון היקרה, 

בתקופה האחרונה נעשים הרבה מאד דברים במסגרות שונים ואשמח לעדכן אתכם על כך.

נוער חנתון

מועדון הנוער מתחדש - לאחרונה התחילו מספר בני נוער בעזרתן של צוות הנוער (אורטל ואיילת) במבצע לחידוש פני מועדון הנוער. הממ"ד סודר, המטבח נוקה, נקנה ציוד חדש והמטרה לייצר מקום שלנוער שלנו יהיה נעים להיות בו. מזמינה כל מי שיש לו ציוד ישן או דברים שהוא מעוניין לתרום למועדון, להיות איתי בקשר.  

שיתוף פעולה בין תנועות הנוער ביישוב - בשלישי האחרון (22.1.19), יתקיים ברחבת המועדון שוק קח תן בשיתוף שתי תנועות הנוער בחנתון (בני המושבים ונוע"ם). האירוע תוכנן והופק על ידי צוות ההדרכה והיום זכה להצלחה רבה. תודה רבה לצוות הנוער (איילת, אורטל ונופר), למכינסטים שעזרו ותמכו, לצוות ההדרכה המדהים של תנועות הנוער ולכל ההורים שבאו ונתנו יד. כיף לראות שיתוף פעולה שכזה. בתקווה לעוד אירועים שכאלה.

** בעקבות פניות רבות על חוסר הבנה והתמצאות בפעילויות הנוער השונות - בקרוב מאד נוציא לכם ההורים לו"ז פעילות שבועי לפי שכבות המאגד בתוכו את כלל פעילות הילדים והנוער בחנתון במטרה לאגם משאבים ולייצר לכל שכבה לו"ז משלה. 

צהרון יישובי

לאחרונה נערכו מספר פעילויות בצהרון אשר מרגשות מאד ומאפשרות לנו שיח עם הילדים על נתינה, קבלה ותרומה לקהילה. בשלישי שעבר נפגשו בגן מעלות אופיר הילדים עם רויטל, אמא של אופיר ז"ל. רויטל סיפרה על אופיר והראתה לילדים תמונות וציורים שציירה. ביום ראשון התחילו הילדים לרקום לבבות מלבד אותם נחלק במחלקה שבה אושפזה אופיר.  תודה רבה למאיה ואביגייל שביט על העזרה וההדרכה בהכנת הלבבות. וכמובן לרויטל על השיתוף והמפגש. 

תרבות ופנאי

מסיבת חורף - תודות לצוות המארגן של מסיבת החורף. מתגובות שאני מקבלת נשמע כי זאת הייתה אחת המסיבות החמות בעמק. 

מועדון 50+ - מצרפת שוב את לו"ז פעילות מועדון 50+ אליו מוזמנים כולם. צוות המועדון בחר הרצאות ופעילויות שחשובות לכולם. 

טו בשבט קהילתי - ביום שישי הקרוב נציין את חג טו בשבט בהפנינג משותף של ניצני חנתון. מצרפת הזמנה נוספת להפנינג . האירוע מיועד לכלל הקהילה.

ספריית הילדים - בעזרתם של נאמני ספרייה וילדי כיתות ו' לאט לאט, מתקיימים ימי החלפת ספרים ופתיחת ספרייה בכל יום שלישי ושישי. צוות הספרייה עובד מאחורי הקלעים, תומך ונותן שעות של התדנבות ותרומה. זאת במה טובה להעריך אתכן על ההשקעה, המסירות והמחשבה מאחורי הדברים הקטנים. בקרוב מאד, יפורסמו שעות ספריית מבוגרים. יש למה לצפות 

ומה עוד בהמשך?! 
צוות מתחדש לטובתם ולרווחתם של צעירים וחיילים בחנתון מיועד לקום בקרוב. כל מי שמעוניין לקחת חלק מוזמן לפנות אליי. המטרה לייצר תוכנית שנתית המלווה את הצעירים והחיילים ביישוב.

מצרפת תמונות על הדברים שפרסמתי... כדי שתהנו גם אתם

סופ"ש נעים ובריאות לכולם
אורלי


--
אורלי ברזל
  רכזת קהילה חנתון
054-7751579

צהרון 1מועדון נוער מתחדששוק קח תןספריית ילדיםמפגש עם רויטלהזמנההזמנה לארועים קרובים