עדכוני אמצע שבוע 17/09

מזכירות • 17/9/2018 כניסות

שלום לכולם,

היום התקיים סיור עם פקח המועצה, גל, רומן וקבלן עבודות התשתית בקיבוץ במטרה לבחון את העבודות שעדיין נותרו לביצוע ואת מצב השטח. על פי הסיכום, הקבלן ידאג עד מחר (לפני כניסת יום כיפור) לפנות את המפגעים העיקריים הקיימים (כולל ניקוי החצץ מהרחובות). על פי הערכות עבודת התשתיות תסתיים עד חודש דצמבר. 

מבקשת לציין כי גרוטאות מהבית יש לפנות למכולה באתר המיחזור - השארת הגרוטאות ליד פחי האשפה כפי שהחליט אחד התושבים לעשות (ראו בתמונה) אולי מאפשרת לחתולים מרבץ נעים ונוח אך היא פוגעת בנראות הישוב, חוסמת את המעבר, מהווה מפגע ואסורה על פי חוקי העזר - אנא הקפידו על פינוי הגרוטאות למקום המתאים.

כלבים, כלבים כלבים -  כלבים משוחררים וצואת הכלבים ברחובות ( שלא פעם אינה דווקא מכלבים משוחררים)... לא רק שגורמת למצוקה לילדים ולמבוגרים שמפחדים מכלבים אלא מהווה מטרד גדול מאד לאלו הפוסעים ברחובות.
חושבת שקצת התחשבות באחר ואכפתיות מאלו שגרים לידינו ואיתנו בישוב, תוביל אותנו למקום נעים יותר ללא פחדים מיותרים וללא גושים בלתי נעימים שנדבקים לנעליים.
הבחירה לגדל כלב ( או מספר כלבים)  כוללת בתוכה את האחריות להוציא את הכלב לטיול ברצועה ולאסוף את הצואה שהכלב משאיר אחריו, 
מבקשת שמי שבחר לגדל כלב בביתו -  יקח על עצמו גם את האחריות המחייבת הזו.

אחרי החגים נמשיך לקדם ולעדכן לגבי הפרויקטים העיקריים העומדים בפנינו - בניית האמפי בשיתוף המדרשה, מבנה בית הכנסת, קידום פעילות צוות הצח"י, מספור בתים ברחובות ועוד... 

גמר חתימה טובה,
עינת
 


זריקת ריהוט ליד פחי אשפה