הזמנה למפגש הצגת תשריט הרחבת הישוב (יום שני 20/05 בשעה 19:30) - חומר רקע

מזכירות • כניסות

קבצים מצורפים:

הצגת התכנית לתושבים - חנתון 20.5

שלום לכולם,

בהמשך להזמנה שנשלחה לפני מספר ימים למפגש הצגת תשריט הרחבת הישוב שיתקיים ביום שני  20/05 בשעה 19:30 בבית תמר –מצורף חומר רקע לעיונכם.

התשריט שהוכן במשותף עם צוות ישובי (הרחבה וקיבוץ), יוצג על ידי דובי וינגרטן מהנדס המועצה, ענבל קורן רייסנר האחראית על ההרחבות היישוביות במועצה וצוות האדריכליות שמלווה את הפרויקט.

בקשנו מהמציגים שבתחילת הערב יינתן הסבר כוללני לגבי תהליך התכנון והשלביות בסוגי התכנונים (תכנון תב"ע , תכנון מפורט, הנחיות מחייבות לעומת צרכי ורצונות הישוב וכו'). זאת מאחר וההצגה הינה של תשריט שלב תכנון התב"ע, ולכן חשוב שיעשה תיאום ציפיות לגבי מה כוללת תוכנית תב"ע לעומת מה כוללת תוכנית מפורטת (שמתבצעת רק בשלבים מאוחרים יותר ורק לאחר הפקדת תוכנית התב"ע במוסדות התכנון).

חשוב מאוד להגיע בזמן  (ולהמנע מאיחורים)  כדי לשמוע הסברים אלו, דבר שיאפשר בהמשך הערב הצגה עניינית של התשריט ללא הבלבול הקיים לפעמים ( גם אצליJ  ) לגבי מה כוללת תוכנית תב"ע לעומת מה כוללת תוכנית מפורטת.

המעוניינים מוזמנים להעביר שאלות מראש לגבי חומר הרקע שנשלח עד יום ראשון 19/05 בשעה 13:00 למייל hanaton.mk@gmail.com .  השאלות יועברו לצוות ויקבלו מענה במהלך ערב ההצגה.

 

נפגש במפגש ושבת שלום,

עינת