עדכונים כלליים 24/01/19

מזכירות • 24/1/2019 כניסות

שלום לכולם,

 

מספר עדכונים לקראת סוף השבוע:

 

תיקוני אספלט בכביש הכניסה לישוב

מחר (יום שישי 25/01)  צפויות להתבצע עבודות תיקוני החורים שקיימים בכביש הכניסה לישוב. אנא סבלנותכם בנסיעה בכביש זה. מתנצלים מראש על אי הנעימות הזמנית - סעו בזהירות.


עבודות פיתוח במדרשת חנתון

בימים אלו מתבצעות עבודות פיתוח במדרשת חנתון. במסגרת העבודות נתחם כל השטח השייך למדרשה בגדר היקפית.  

חלק מהשביל ההיקפי הנוכחי של הישוב נמצא בתוך השטח השייך למדרשה ולכן במקום גדר קבועה שתחסום את השביל יוצבו שערים וזאת בכדי לאפשר את המשך מעבר הולכי הרגל ורכבי החירום. הישוב יחל בתהליכי בדיקה לדרך היקפית חלופית מחוץ לשטח המדרשה.


מתקן נדנדות לפעוטות

חצובה לנדנדות לפעוטות הותקנה בגן המשחקים ברחוב המעיין.  בתחילת שבוע הבא צפויים להגיע גם שני מושבי הפעוטות עצמם ( מושבים עם מסגרת ). הנדנדות מיועדות לגיל הרך ולפעוטות וכמובן שקיימת חובת השגחת מבוגר בזמן השימוש בנדנדה. תהנו.


תאורת רחובות

1.תיקון תאורת הרחובות באזור בתי התושבים  ( תאורה שהייתה נכבית בימים גשומים) הסתיים. בסופה שהייתה לפני כשבוע החשמל לא קפץ ואנו מקוים שכך ימשך.

2.תאורת השביל בכניסה לישוב  פועלת בימים יפים, אך עדין נכבית בימים גשומים ונמצאת בבדיקה ותיקונים.

3.במטרה לבדוק אפשרות להחלפת תאורת הרחובות לתאורת לד, בוצע לפני כשבוע סקר על ידי החברה שנבחרה על ידי המועצה. אנו ממתינים לקבלת תוצאות הסקר שכלל ספירת כמות גופי התאורה השונים הקיימים ובהתאם מתן הצעת מחיר להחלפה.

באותה הזדמנות בקשנו גם הצעות מחיר לפנסי תאורה בכביש ההיקפי מהשער לכוון בית הכנסת ולשבילים בין הרחובות שאינם מוארים כיום 


צומת חנתון 

השבוע התקבל עדכון ממהנדס המועצה כי חברת נתיבי ישראל נתנה אישור עקרוני לכיכר מוסדרת בצומת חנתון. המועצה תחל בקרוב בגיבוש והגשת תב"ע שתאפשר את הסדרת הכיכר, זהו תהליך שייקח זמן ואנו ממשיכים לעקוב ונעדכן בהמשך.


הרשמה לאירוח בחירום של תושבי קווי העימות

המעוניינים להרשם לאירוח במצב חירום של תושבי מ.א מבואות חרמון ( למספר ימים עד מתן מענה לקליטה מלאה של משרד הפנים במיקום קבוע)  מוזמנים למלא את פרטיהם בטופס הבא :


שבת שלום