אביב הגיע פסח בא - עדכונים 08/04/19

מזכירות • כניסות

שלום לכולם,

 

ועדת תרבות ישובית הזמנה למופע

חברי ועדת תרבות היישובית ( דנה אסף, טל רזמוביץ, לוטם חמו וטלי בן יוסף )  בחרו להתחיל את חגיגות האביב בחנתון ביום חמישי הקרוב ( 11/04)  עם מופע סטנדאפ של תמיר בוסקילה.

מוזמנים להגיע לערב מלא הומור ( בשילוב הפתעות קטנות על חנתון....)

להרשמה מוקדמת אנא צרו קשר עם מזכירות הישוב  ( עלות הרשמה מוקדמת : 50 ¤ לאדם, ביום ההופעה : 60 ¤. יין ונשנושים חופשי, בירות בתשלום)

 

הכנות וניקיונות לקראת פסח..

גנן הישוב פועל ויפעל במהלך השבועיים הקרובים לחירמוש העשביה הרבה שצמחה בכל רחבי הישוב אחרי גשמי הברכה שלא הפסיקו לרדת השנה..

ובתחילת שבוע הבא  (14/04 ) יטוטאו רחובות הישוב על ידי מכונת הטאטוא.

 

מבקשים מכלל התושבים להקפיד ולזרוק את הפסולת והחפצים שמפונים מהבתים למכולה בפינת המיחזור ולא לזרקם לתוך פחי האשפה הירוקים או הכתומים או להשאירם זרוקים ליד הפחים הירוקים.

במהלך השבוע האחרון הושארה מכונת כביסה ליד המכולת, מזרון באזור הפחים, כריות הוכנסו לתוך פחים ירוקים, מדפים הושארו ברחוב    התופעה הזו מעמיסה על הפחים הירוקים וגורמת לפינות הפחים ולרחובות להראות כג'אנקיידה חבל...

גם בפינת המיחזור עצמה הקפידו להכניס את הפסולת לפחים ולמכולה ולא לזרקם בשטח זוהי הכניסה לישוב וחשוב שנשמרה אסטתית עד כמה שניתן.

אנא גלו אכפתיות ועזרו לנו לשמור על חנתון איכותית, נקיה ומסודרת

 

כמו כן, מתזכרת כי החניה מול הפחים באזור המכולת אסורה שכן המשאיות המגיעות לפנות את הפחים אינן יכולות להכנס ולכן לא מפנות אותם וכמויות האשפה מצטברות במקום וגם זה חבל...

 

 

תודה מראש על שיתוף הפעולה