תודות... תודות... תודות

חינוך וקהילה (03/05/2020 12:43)

קהילה יקרה...

את ההודעה הזאת אני ממש ממש מתרגשת לכתוב...

פורים ילדים (שנראה כאילו היה זמן אחר ובתקופה אחרת), היה לפני חודש וחצי וכ"כ הרבה עברנו מאז...

הודעה זאת מטרתה לרכז את כל התודות. מקווה שלא מפספסת אף אחד. במידה וכן (בבקשה לא להיעלב), נא לעדכן אותי ואתקן במהירות האפשרית.

כ"כ הרבה אנשים תורמים ותורמות לטובת הקהילתיות והמחשבה בחנתון.

אז עברנו מספר איועים קהילתיים שכולם פרי יצירתיות של האנשים פה בחנתון.

בתקופה בה כולנו בבידוד חברתי הצוותים עמלו על מנת לחבר, לקשר ולייצר פעילות בתנאים ובהנחיות הקיימות

צוות יום השואה - אמנם צוות מצומצם אבל מלא אירועים היו לנו (שמתם לב???). תודה רבה לליאור אלרון ואלעד ארנון על המחשבה, ההשקעה וזמן שלכם בבניית אירועי יום השואה חשובים ומשמעותיים לקהילה. תודה לכל מי שהשתתף במעמד הטקסי ובזום בסלון אותו ערכנו בערב יום השואה, תודה לגלי רכזת הנוער על הסיפור לילדים הקטנים ותודה לכל הנוער שהשתתף בזום נוער לציון יום השואה. 

צוות יום הזיכרון - השנה בגלל המצב, לא הספקנו לכנס צוות יום הזיכרון ולכן בנינו טקס יום הזיכרון בעזרת צוות הנוער האלוף שלנו (יולי - רכזת נועם וגלי - רכזת הנוער). תודה רבה יולי וגלי, על העבודה הקשה, המחשבה על כל פרט, ועל טקס מרגש ומדוייק. תודה ליאיר אבוטבול על השותפות בטקס, תודה לכלל הנוער שהשתתף. תודה לאיילה גורה, שלמרות הכל כיבדה אותנו בריקוד שלה. תודה לנוער על המעורבות בטקס ועל המוערבות בסרטון "יש לי שאלה" של בני הנוער על ימי הזיכרון. תודה לשרון גנון על העזרה בעיצוב ההזמנה לאירועים. 

חגיגות יום העצמאות - צוות של אלופות! באמת! (גם אלופים). כל המילים כבר נאמרו, ואני מקווה שלא אשכח אף אחת - אבל תודה ענקית למיכל אהוביה, ליעד ורדי, דגנית לוינסון, נוגה רונן, שרון גנון, גיל ורדי, ענת קפסוטו, מיכל חרזי, מיכל ויין ומרב כהן. תודה למי שהשתתף בטקס ועשה ככל שביכולתו כדי שיהיה טקס כמיטב המסורת החנתונית. תודה רבה למופעי יום העצמאות שהיו הפעם רק מתוצרת מקומית - וזה היה מדהים ומרגש. תודה לעינת ודנה על כל העזרה והתמיכה. תודה לצח"י יישובי, שעושה המון בתקופה האחרונה על מנת לשמור עלינו כקהילה ועדיין מאפשר את היצירתיות והפעילות שאנחנו עושים למען הקהילה.

אנחנו נמשיך לקיים אירועי תרבות בהתאם להנחיות

נמשיך לקיים פעילויות לילדים ולנוער

ואני פה בשביל כל הצעה, רעיון או מחשבה שבאה לטובת הקהילה.

בקרוב שבועות...

אורלי ברזל

רכזת הקהילה

 

 

מזג האויר בחנתון | מנהל אתר |  צרו קשר

הוקם ע"י MeyData - אתרים קהילתיים