דף מידע לתושבים - משולחנה של רכזת קהילה - 30.1.2020

קהילה, תרבות ואירועים (30/01/2020 09:12)

דף ידע יישובי – 30.01.20, ד' שבט תש"פ

 משולחנה של רכזת הקהילה – אורלי ברזל

צהרון יישובי

הצהרון עובד במרץ ופועל עם לו"ז שבועי ומאורגן מראש. צוות הצהרון חושב על תחומי עיניין של הילדים ומנסה להביא את זה בצורות שונות ומגוונות ופעילויות מאתגרות לילדים תוך כדי עבודה משותפת עם הקהילה ושיתופי פעולה רבים. דוגמא אחת מיני רבות - בסוף דצמבר, רגע לפני הסערה הגדולה התארחו ילדי הצהרון אצל משפחת פרל שם הציצו על התחנה המטאורולוגית הביתית של עמית ושמעו ממנו על הקסם של חיזוי מזג האוויר. תודה לעמית ולפלג על האירוח החם והנעים בביתכם.

נוער חנתון

  1. ב 31/12 ערכנו בחנתון יום המדריך בו שמנו במרכז העשייה את בני ובנות הנוער המתנדבים בהדרכה במשך כל השנה. הורי החניכים הביאו כיבוד וארוחת ערב ומילים מפרגנות לצוות ההדרכה. נראה כי הדבר היה חשוב למדריכים והיה מאד משמעותי. תודה רבה לכל ההורים שדאגו לדבר הזה לקרות. ותודה רבה לשלומית מעגן שעזרה מאחורי הקלעים לצוות הנוער.
  1. ב – 17/1 יצאו 37 בני נוער מהיישוב חנתון (!!!) בכיתות ז'-יב' לטיול לחרמון. הטיול אורגן על ידי המועצה האזורית עמק יזרעאל והיווה פעילות שיא בשגרת החורף. אמנם הילדים נאלצו לקום מאד מוקדם בבוקר אך נשמע שהייתה חוויה משמעותית ומהנה לכל מי שנסע.

תרבות – מהנעשה בחנתון?!

  1. ביוזמתה והובלתה של שירה גורה קיבלנו הופעה נדירה ויצאת דופן של הצמד יונינה. האירוע ניערך בבית הכנסת והיה מרגש ומרשים. תודה רבה לשירה על הרמת הערב והפעילות האיכותית שהבאת לחנתון.
  1. ב 16/1 התקיימה בבית תמ"ר מסיבת חורף - מסיבת חורף אורגנה ע"י אנשים שהתנדבו מתוך הקהילה והייתה הצלחה רבה. תודה רבה לכל המתנדבים –  תהילה בשן, ישי שליטין, ויקי ואבי לנגבהיים, יונתן ערד, יפתח שידלובי, שמואל ניזרי, אבי פרטוק, מיכל שוחט, עודד בית אור, שי בית אור, אביגיל ניזרי וכמובן גילי ורוני אברשימי.

קהילה – יוזמות מקומיות

עץ חנתון הוא פסל סביבתי חדש שנועד לגבש את קהילת חנתון הוותיקים, החדשים והמחדשים. אנחנו עומדים לייצר פסל במרחב הציבורי העיקרי של חנתון – אזור המזכירות, הדואר ובית תמר. מקום ציבורי בו נוכל לראות תוצר של מהלך משותף של כל חברי חנתון כדי לייצר מיצג אומנותי מאחד ל הקהילה. לפרטים ניתן לפנות לרינן קרני יוזם ומוביל הפרוייקט. תודה רבה רינן

ומה צופן לנו העתיד...

  1. 7.2.20 – טיול בוץ (טו בשבט) לחניכי תנועת בני המושבים ביחד עם כל המועצה האזורית עמק יזרעאל. מוזמנים לרשום את ילדכם במיניפיי.
  2. בסופ"ש 7.2-8.2 יתקיים שבתון ארצי לתנועת נוע"ם.
  3. 14.2.20 יתקיים אירוע טו בשבט בארגון ובחסות הגיל הרך בחנתון. אירוע זה הינו אירוע מסורתי בחנתון ומוזמנים ליהנות אתנו מפעילות צהריים נעימה של שישי (במידה וירד גשם האירוע יידחה)

קהילת חנתון מגייסת מתנדבים

כמו שכולכם שמתם לב, אנחנו עובדים במרץ על גיוס אנשים לוועדות חדשות וחיזוק עבודת ועדות קיימות ביישוב. כבר הרבה אנשים התנדבו. במידה והייתם רוצים לקחת חלק באחת הועדות, מוזמנים עדיין ליצור קשר. הישיבות מתקיימות בשבועיים הקרובים ויש לכם עוד מקום להשפיע. בנוסף, ביום שני ה – 10.2.2020, נקיים בשעות הערב ערב לכלל המתנדבים ערב ועדות חברתיות. בו נקיים שיח על תוכנית העבודה השנתית של היישוב ותחומי התרבות והפנאי.

ובנימה אישית,

בתחילת החודש נכנסתי לחופשת מחלה קצרה עקב אירוע רפואי קטן. אני מודה לכל מי ששאל, שלח הודעה, התעניין לשלומי ושלח דרישת שלום. כל הדברים הנ"ל חיזקו מאד ונתנו כוחות רבים להחלמה.... שנדע כולנו ימים בריאים וטובים.

מסמכים מצורפים להודעה זו:

מזג האויר בחנתון | מנהל אתר |  צרו קשר

הוקם ע"י MeyData - אתרים קהילתיים