עידכוני קורונה - 13.03.2020

ריכוז הודעות צחי בנושא נגיף הקורונה (13/03/2020 16:02)

תושבים יקרים, עידכוני קורונה : 
1. בידוד : אבקש שוב להדגיש את חשיבות הבידוד לשבים מחו"ל או מי שהיה במגע עם אדם חולה - יש להקפיד על נהלי הבידוד על פי הנחיות משרד הבריאות. מדובר בבריאות של כולנו. בבקשה לא לזלזל. 
נבקש כי מי שצריך להיכנס לבידוד - יעדכן אותנו : שי בן שטרית (יו"ר צחי) ו\או ג'ודי גריי (חוסן קהילתי). 
אייל מהמכולת ביקש להציע כי מי שנמצא בבידוד, או נמנע מלהגיע למכולת עקב הימצאות בקבוצת סיכון - ניתן להזמין דרכו וההזמנה תגיע אליו הביתה. 
2. חינוך : התחלנו יחד עם פורום חינוך ישובי בריכוזה של שירה אנדי, יחד עם עינת, אורלי, אלישבע ברק ואירית טיסר לנסות להרים מסגרת בלתי פורמאלית בשעות הבוקר. שימו לב כי ביום ראשון הקרוב המסגרת עוד לא תתחיל לפעול , אנחנו מקווים שבמהלך סוף השבוע ויום ראשון נצליח להתגבש לקראת מסגרת להמשך השבוע. בכל מקרה כל מסגרת שתפעל תהיה על פי הנחיות משרד הבריאות והמועצה. כרגע ההנחיות הן שניתן לקיים מסגרות ישוביות לקבוצות בגודל עד 25 ילדים. 
3. תברואה כללית : על מנת להקטין מוקדי הדבקה אפשריים - סגרנו את הברזיות בגני המשחקים. אנא הצטיידו במי שתיה לקראת הגעה למגרש. בבית תמ"ר אופסנו הכלים הרב פעמיים לאחר התייעצות עם צוות בית תמ"ר - נבקש לא להשתמש בהם עד להודעה חדשה. 
4. במוצאי שבת נתכנס כל צוותי צח"י להיערכות להמשך. זו הזדמנות למי שמעוניין להצטרף לצוות חוסן קהילתי, שאנחנו רואים בימים אלו כמה הוא חשוב - לפנות לג'ודי גריי.
תודה רבה לחברי צוות צח"י, לועדות החינוך בישוב ולהנהלת הישוב והקיבוץ - עינת, אורלי, אלישבע, עפרי - על ההתגייסות בתקופה לא פשוטה זו. 

שבת שלום - 
ניר, 
דוברות צח"י

מזג האויר בחנתון | מנהל אתר |  צרו קשר

הוקם ע"י MeyData - אתרים קהילתיים